Edgars Šelders (Alūksne)

Kopš 2013. gada treneris Teikas filiālē, kopš 2014. gada treneris vasaras sporta nometnē Teikā.

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija. Profesionālais bakalaurs Sporta zinātnē. Kvalifikācijas: sporta skolotājs un basketbola vecākais treneris.

Edgars: Kopš bērnības esmu ļoti atraktīvs un sportisks! Nepārtraukti patīk iesaistīties dažādās sporta aktivitātes un sevi pilnveidot. Sākumskolas gados sāku nopietnāk pievērsties basketbolam un apmeklēju treniņus Alūksnes Bērnu un jaunatnes sporta skolā, kuru vēlāk arī absolvēju, paralēli basketbola treniņiem pilnveidoju sevi arī dažādos citos sporta veidos - vieglatlētikā, džudo.

Tā kā man ļoti patika nodarboties ar sportu tāpēc, pēc vidusskolas absolvēšanas nolēmu iestāties Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijā, kuru sekmīgi esmu absolvējis, kā sporta skolotājs un vecākais treneris basketbolā. Fiziskajām aktivitātēm ir ļoti liela nozīme cilvēka dzīvē, tāpēc jau kopš agras bērnības vajadzētu tām veltīt uzmanību un turpināt to darīt visas dzīves garumā. Fiziskās aktivitātes palīdz sevi pilnveidot gan fiziski, gan garīgi.

Brīvajā laikā patīk iesaistīties dažādās sportiskajās aktivitātēs kopā ar draugiem. Sekoju līdzi arī dažādām sporta aktivitātēm gan Latvijā, gan pasaulē. Dzīves moto: Nedari citam to, ko negribi saņemt pretī!

Atpakaļ

Kontakti