Sportiskā un radošā gara meklējumos!

Turpinot svinēt pavasara atnākšanu, izziņojam pieteikšanos uz mūsu tradicionālajām vasaras dienas nometnēm! Ar prieku varam paziņot, ka pēc pāris gadu pārtraukuma, sporta nometne būs pieejama arī Daugavas kreisajā krastā, Torņkalna/Bieriņu apkaimē.

Nometnes aktivitātes noritēs Rīgas Angļu ģimnāzijas teritorijā un tā notiks 2 nedēļas - no 1. līdz 5. augustam un no 8. līdz 12. augustam.

Ir iespēja apmeklēt vienu vai abas nedēļas, sīkāku informāciju, tajā skaitā izmaksas un iespēju pieteikties, atradīsiet sadaļā - "Nometnes un citi piedāvājumi - Sporta nometne bērniem Torņkalnā".

Nu jau 9. vasaru, sporta nometne bērniem noritēs Teikā, un turpinot pēdējo 2 gadu ierasto ceļu, gan sporta, gan radošās nometnes dalībniekus pulcēsim Rīgas 64. vidusskolas viesmīlīgajā sākumskolā, Burtnieku ielā 34. Līdzīgi kā 2021. gadā, arī šoreiz nometne notiks 3 nedēļas - no 25. līdz 29. jūlijam, kā arī no 1. līdz 5. un no 8. līdz 12. augustam.

Nometnes dalībnieki ir bērni no 7 līdz 12 gadiem.

Uzmanību! Teikā ir plānota arī jauniešu sporta nometne vecumā no 12 - 15 gadiem, nometnes datumi: 25. - 29. jūlijs, kā arī 1. - 5. augusts.

Ir iespēja apmeklēt vienu vai vairākas nometnes nedēļas, sīkāku informāciju, tajā skaitā izmaksas un iespēju pieteikties, atradīsiet sadaļā - "Nometnes un citi piedāvājumi".

Lai jauks pavasaris un uz tikšanos vasarā!

Atpakaļ