No marta - āra nodarbības arī Pārdaugavā!

Kustību lauka nodarbības telpās joprojām nav iespējamas un pastāv liela iespējamība, ka šajā sezonā atgriezties ierastajā ritmā nebūs iespējams. Tāpēc mums ir lielisks piedāvājums, kas balstīts pašu iegūtajā pieredzē un jaunās iespējās. Kopš oktobra beigām Teikā sekmīgi organizējam āra nodarbības, tāpēc no marta līdzīga formāta un satura treniņus vēlamies rīkot arī Pārdaugavā, Torņkalna rajonā starp Bieriņiem un Māras dīķi.

Pārdaugavas āra nodarbību filiāli plānojam atvērt Rīgas Angļu ģimnāzijas stadionā, Zvārdes ielā 1. Vieta ir ērti sasniedzama ar auto, jo atrodas krustpunktā starp Mārupi un Āgenskalnu, netālu no K.Ulmaņa gatves, viegli pieejama ar kājām no tuvākās apkaimes.

Āra treniņi tiek plānoti 2x nedēļā otrdienās un ceturtdienās no 18:00 - 19:00. Nodarbību dalībnieki - bērni vecumā no 4 līdz 11 gadiem.

Bērni tiks dalīt 2 grupās - mazie un lielie, ja dalībnieku skaits būs lielāks, tiks veidotas 3 grupas - mazie, vidējie, lielie. Ja šīs nedēļas laikā izdosies nokomplektēt pietiekami lielas grupas, tad pirmā nodarbība varētu notikt jau 2. martā. Sezona ir plānota līdz 17. jūnijam.

Nodarbību mēnešmaksa ir 60 Eur par vienu dalībnieku, 96 eur par 2 dalībniekiem no vienas ģimenes (vidēji 8 nodarbības mēnesī.)

No Teikas pieredzes varam apgalvot, ka, bērniem sportojot, vecāki tur pat stadionā var lieliski pavadīt laiku, sportojot pašiem, kopā ar mazākajiem bērniem, vienkārši pastaigājoties vai kā citādi izmantojot atrašanos svaigā gaisā.

Āra nodarbību formātā, protams, būsim atkarīgi no laika apstākļiem, jo stipra lietus laikā nodarbība nevarēs notikt. Lai to koordinētu, Teikā izmantojam Whats App grupu, kur nodarbības dienas rītā tiek apstiprināta nodarbības notikšana vai atcelšana. Grupā ierakstus veic tikai administrators.

Ja vēlaties piedalīties vai vismaz izmēģināt mūsu āra treniņus, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu sadaļā Torņkalna filiāle.

Uz tikšanos svaigā gaisā!

Atpakaļ