Svaiga gaisa deva imunitātei!

Pēc interešu izglītības apturēšanas, esam ņēmuši piemēru no citiem kolēģiem, kas izlēma nepadoties, un, meklējot citus iespējamos un atļautos risinājumus, kopš 27. oktobra organizējam nodarbības svaigā gaisā. Tas notiek Teikas filiāles ietvaros, Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas lieliskajā stadionā Burtnieku ielā 34.

Visi, kas vēlas, laipni lūgti pievienoties! Nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās no 18:30 - 19:30 paralēli divām vecuma grupām: 4 - 5 gadniekiem un bērniem vecumā no 6 - 11 gadiem.

64. vidusskolas sākumskola atrodas Teikā, Burtnieku un Raunas ielas stūrī, aptuveni 8-10 minūšu gājiena attālumā no Teikas vidusskolas. Ieeja stadionā ir pa vārtiņiem līdzās skolas galvenajām durvīm uz Burtnieku/Raunas ielu stūra.

Apģērbs āra nodarbībām:

Garais sporta tērps, vēlams tāds, kas ļauj brīvi kustēties. Kājās der arī tās pašas botas kas iekštelpās, kedas ar plānu zoli un auduma apdari āra apstākļos nebūtu labākais variants. Būtu labi, ja līdzi būtu arī plānās vējjakas, gadījumam, ja ir vējš vai neliels, smidzinošs lietus. Galvā plānā cepure un rokās plānie pirkstaiņi. Tiem, kuri nāks ar kājām, būtu nepieciešama virsjaka, ko  uzvilkt pirms/pēc treniņa, ja vien neplānojat ierasties skriešus.

Vidēja un liela lietus laikā nodarbības nenotiek, tas tiek koordinēts ar Whats Up grupas palīdzību, kur otrdienu un ceturtdienu rītos izsūtu informāciju par nodarbības notikšanu vai nenotikšanu. Šajā grupā ierakstus veic tikai Kustību lauka administrators.

Dalībniekiem ir nodrošinātas labierīcības skolas telpās, stadiona teritorijā ir pieejama arī labi aprīkota rotaļu zona bērniem, piemēram, kur pavadīt laiku mazākajiem brāļiem un māsām kamēr lielākie piedalās treniņā. Tie vecāki, kuri vēlas, tur pat stadionā var pasportot arī paši.

Lai veselība un možs gars!

Atpakaļ