Torņkalns / Bieriņi - ārpus telpām

Torņkalna filiālē nodarbības notiek Rīgas Angļu ģimnāzijas STADIONĀ, Zvārdes ielā 1.

Nodarbības notiek OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS no 18:00 - 19:00 paralēli abām vecuma grupām.

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu zaļajā lauciņā "Pieteikties"! Piezīmēs norādot vēlamo nodarbības laiku.

Sadalījums pa vecuma grupām un nodarbību laiki:

OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS - sezona ilgs līdz 2022. gada 16. jūnijam.

18:00 - 19:00

mazā grupa (4 - 6 gadi) - BRĪVU VIETU NAV!

lielā grupa (7 - 11 gadi) - BRĪVU VIETU NAV!

 

Nodarbības notiek ievērojot visas epidemoloģiskās prasības, vienā grupā ar vienu treneri darbojoties ne vairāk kā 20 dalībniekiem, katra grupa savā, nodalītā sporta laukuma daļā.

 

Saistībā ar Covid-19 un iespējamiem Valdības lēmumiem, sezonas laikā var notikt arī citas izmaiņas kas attiecas uz nodarbību apmeklējuma kārtību un drošības pasākumiem.


Nodarbībā nepieciešamais: bērniem - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, kas pārāk neapgrūtina kustēties, pudele negāzēta ūdens (vēsakos laika apstākļos rekomendējam ūdeni vai tēju termokrūzēs vai termosos).

 

Maksāšanas kārtība un līguma slēgšana: 

Maksa par nodarbībām ir 60,00 Eur mēnesī (vidēji 8 nodarbības). Ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 2 bērni, piemērojam 20% atlaidi (96 Eur), ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 3 bērni - 30% atlaide (126 Eur.)

Nodarbību maksas pārrēķins tiek veikts tikai gadījumos, ja dalībnieks neapmeklē treniņus Covid saslimšanas vai Covid karantīnas dēļ. Tādos gadījumos fiksētais mēneša maksājums ir 35 Eur (viens dalībnieks).

Tie kas apmeklē mūsu nodarbības pirmoreiz, ir iespēja 1 - 2 reizes izmēģināt. Ja izlemsiet turpināt pie mums sportot, tad slēgsim līgumu un veiksiet maksājumu saskaņā ar vienošanos. Ja neturpināsiet, tad par dažām izmēģinājuma nodarbībām nav jāmaksā. Maksa par nodarbībām tiek veikta ar pārskaitījumu uz līguma rekvizītos norādīto kontu.

Līgumu slēgšanā, iespēju robežās lūdzam izmantot e-paraksta iespēju, lai mazinātu gan materiālo, gan laika resursu patēriņu.

Uzmanību! Mums ir interešu izglītības license - lai no VID atgūtu pārmaksāto IIN nodokli, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods un mūsu juridiskais nosaukums Nodibinājums Kustību lauks.

Nodarbības saturs: 1 h garas vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas un vingrošanas pamati, kustību spēles un rotaļas.

Treneri: Liene Seile, Harolds Kavinskis.

Laipni lūgti pievienoties!

Nodarbību laiks

  • Otr., Cet.: 18:00 - 19:00
  • 19:00 - 20:00 ārpus telpām!

Kontakti

Adrese

Zvārdes iela 1, Rīga