Torņkalns / Bieriņi - zālē un stadionā

Nodarbību vieta un laiki:

Torņkalna filiālē nodarbības notiek Rīgas Angļu ģimnāzijas LIELAJĀ SPORTA ZĀLĒ un STADIONĀ, Zvārdes ielā 1.

Šajā filiālē darbojas jauktais modelis - otrdienās treniņi iekštelpās, ceturtdienās - ārpus telpām svaigā gaisā.

Nodarbību laiki otrdienās no 18:15 - 19:15 un ceturtdienās: no 18:00 - 19:00. Sezona ilgs līdz 2023. gada 30. maijam.

Dalībnieku sadalījums pa grupām:

- bērni no 4 - 6 gadu un no 6 - 11 gadu vecumam*

*nodarbībā dalībnieki tiek dalīti 2 vecuma grupās, kas darbojas vienlaikus

 

Lai pieteiktos mūsu nodarbībām, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu zaļajā lauciņā "Pieteikties"!

Ja kādā no laikiem nav brīvu vietu, ir iespējams iestāties gaidītāju rindā. Sezonas laikā dalībnieku plāni mēdz mainīties un vietas atbrīvojas!

Saistībā ar Covid-19 un iespējamiem Valdības lēmumiem, sezonas laikā var notikt izmaiņas kas attiecas uz nodarbību apmeklējuma kārtību un drošības pasākumiem.

Nodarbībā nepieciešamais:

Zālē - īsais sporta tērps, sporta apavi un ūdens, vēlams personalizētā pudelē. Vecāki var doties līdz garderobei un palīdzēt bērniem pārģērbties.

Stadionā - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, kas pārāk neapgrūtina kustēties, pudele negāzēta ūdens (vēsakos laika apstākļos rekomendējam ūdeni vai tēju termokrūzēs vai termosos).

Kā tiks organizēts treniņš lietus apstākļos?

Rēķinamies, ka laika apstākļi var patraucēt nodarbību norisei ārpus telpām. Neliela, smidzinoša lietus gadījumā nodarbība notiek, tāpēc bērniem būs nepieciešamas lietus vējjakas un, vēlams, arī ūdensnecaurlaidīgas sporta bikses. Ziemā treniņi notiek līdz -10 grādu temperatūrai, taču vienmēr lēmumu pieņemam pēc konkrētajiem laika apstākļiem, jo var būt arī spēcīgs putenis vai apledojums.

Situācijās, kad nodarbība varētu tikt atcelta, attiecīgajā dienā par to ziņojam Whats app grupā, ne vēlāk kā 1h pirms nodarbības sākuma.

Maksāšanas kārtība un līguma slēgšana: 

Maksa par nodarbībām ir 70,00 Eur mēnesī (vidēji 8 nodarbības). Ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 2 bērni, piemērojam 20% atlaidi (112 Eur), ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 3 bērni - 30% atlaide (147 Eur.)

Nodarbību maksas pārrēķins tiek veikts tikai gadījumos, ja dalībnieks kalendārā mēneša ietvaros saslimšanas dēļ neapmeklē 4 vai vairāk nodarbības. Tādos gadījumos fiksētais mēneša maksājums ir 40 Eur (vienam dalībniekam). Ģimenēm ar 2 vai vairāk bērrniem, slimošanas gadījumā pārrēķina kārtība ir atrunāta līgumā).

Tie kas apmeklē mūsu nodarbības pirmoreiz, ir iespēja 1 - 2 reizes izmēģināt. Ja izlemsiet turpināt pie mums sportot, tad slēgsim līgumu un veiksiet maksājumu saskaņā ar vienošanos. Ja neturpināsiet, tad par dažām izmēģinājuma nodarbībām nav jāmaksā. Maksa par nodarbībām tiek veikta ar pārskaitījumu uz līguma rekvizītos norādīto kontu.

Līgumu slēgšanā, iespēju robežās lūdzam izmantot e-paraksta iespēju, lai mazinātu gan materiālo, gan laika resursu patēriņu.

Uzmanību! Mums ir interešu izglītības license - lai no VID atgūtu pārmaksāto IIN nodokli, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods un mūsu juridiskais nosaukums Nodibinājums Kustību lauks.

Nodarbības saturs:

Bērni no 4 - 6 gadiem - 1 h garas vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas un vingrošanas pamati, kustību spēles un rotaļas.

Bērni no 7 - 11 gadiem: 1 h vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas, vingrošanas un dažādu sporta spēļu pamati (basketbols, tautasbumba, futbols, florbols u.c.).

Treneri: Liene Seile, Artūrs Rozenbahs.

Laipni lūgti pulciņā!

Nodarbību laiks

  • Otr. 18:15 - 19:15, Cet.: 18:00 - 19:00

Kontakti

Adrese

Zvārdes iela 1, Rīga