Torņkalns / Bieriņi / STADIONĀ

Uzmanību!

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu zaļajā lauciņā "Pieteikties"!

Nodarbības notiek OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS no 18:00 - 19:00. Sezona noslēgsies 17. jūnijā.

Nodarbību dalībnieki: bērni vecumā no 4 - 11 gadiem. Dalījums pa grupām - mazie bērni (4-6 gadi), lielie bērni (7-11 gadi).

 

Torņkalna filiālē āra nodarbības notiks ievērojot visas epidemoloģiskās prasības, vienā grupā ar vienu treneri darbojoties ne vairāk kā 10 dalībniekiem, katra grupa savā, nodalītā sporta laukuma daļā.

Saistībā ar Covid-19 un iespējamiem Valdības lēmumiem, sezonas laikā var notikt arī citas izmaiņas kas attiecas uz nodarbību apmeklējuma kārtību un drošības pasākumiem.

 

Maksāšanas kārtība un līguma slēgšana: 

Maksa par nodarbībām ir 60,00 Eur mēnesī (vidēji 8 nodarbības). Ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 2 vai vairāk bērni, piemērojam 20% atlaidi (par 2 bērniem - 96 Eur)..

Tie kas apmeklē mūsu nodarbības pirmoreiz, ir iespēja 1 - 2 reizes izmēģināt. Ja izlemsiet turpināt pie mums sportot, tad slēgsim līgumu un veiksiet maksājumu saskaņā ar vienošanos. Ja neturpināsiet, tad par dažām izmēģinājuma nodarbībām nav jāmaksā. Maksa par nodarbībām tiek veikta ar pārskaitījumu uz līguma rekvizītos norādīto kontu.

Līgumu slēgšanā, iespēju robežās lūdzam izmantot e-paraksta iespēju, lai mazinātu gan materiālo, gan laika resursu patēriņu.

Uzmanību! Mums ir interešu izglītības license - lai no VID atgūtu pārmaksāto IIN nodokli, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods un mūsu juridiskais nosaukums Nodibinājums Kustību lauks.

Nodarbībā nepieciešamais: bērniem - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, kas pārāk neapgrūtina kustēties, pudele negāzēta ūdens (vēsakos laika apstākļos rekomendējam ūdeni vai tēju termokrūzēs vai termosos).

Nodarbības saturs: 1 h garas vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas un vingrošanas pamati, kustību spēles un rotaļas.

Treneri: Līga Svetlova, Liene Seile.

Uz tikšanos!

Nodarbību laiks

Otr. un Cet. no 18:00 - 19:00 ārpus telpām!

Kontakti

Adrese

Zvārdes iela 1, Rīga