Čiekurkalns / Teika

Uzmanību - 2023./2024. gada sezona sāksies 12. septembrī!

 

Nodarbību vieta un laiki:

Čiekurkalna filiālē nodarbības notiek telpās, Rīgas Čiekurkalna pamatskolas SPORTA ZĀLĒ, Čiekurkalna 1. līnijā 53.

Nodarbības dienas: otrdienas un ceturtdienas no 18:30 - 19:30. Sezona noslēgsies 2024. gada 30. maijā.

Dalībnieku sadalījums pa grupām:**

Bērni no 4 - 5 gadu vecumam - BRĪVU VIETU ŠOBRĪD NAV*

Bērni no 6 - 10 gadu vecumam - BRĪVU VIETU ŠOBRĪD NAV

*Ja šobrīd abās grupās nav brīvu vietu, lūdzu aizpildiet anketu, tiksiet ielikti gaidītāju sarakstā, un, iespējams, jau pēc nedēļas vai divām, vieta atbrīvosies, jo ne visi pēc izmēģinājuma nodarbībām turpina treniņu apmeklējumu

**abas vecuma grupas darbojas vienlaikus katra ar savu treneri

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu zaļajā lauciņā "Pieteikties"!

Ja kādā no laikiem nav brīvu vietu, ir iespējams iestāties gaidītāju rindā. Sezonas laikā dalībnieku plāni mēdz mainīties un vietas atbrīvojas!

Nodarbībā nepieciešamais:  negāzēts ūdens, vēlams personalizētā pudelē.

 

Maksāšanas kārtība un līguma slēgšana: 

Maksa par nodarbībām ir 70,00 Eur mēnesī (vidēji 8 nodarbības). Ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 2 bērni, piemērojam 10% atlaidi (126 Eur), ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 3 bērni - 20% atlaide (168 Eur.)

Nodarbību maksas pārrēķins tiek veikts tikai gadījumos, ja dalībnieks kalendārā mēneša ietvaros saslimšanas dēļ neapmeklē 4 vai vairāk nodarbības. Tādos gadījumos fiksētais mēneša maksājums ir 40 Eur (vienam dalībniekam). Ģimenēm ar 2 vai vairāk bērrniem, slimošanas gadījumā pārrēķina kārtība ir atrunāta līgumā).

Tie kas apmeklē mūsu nodarbības pirmoreiz, sākumā ir iespēja 1 - 2 reizes izmēģināt. Ja izlemsiet turpināt pie mums sportot, tad slēgsim līgumu un veiksiet maksājumu saskaņā ar vienošanos. Ja neturpināsiet, tad par izmēģinājuma nodarbībām nav jāmaksā. Maksa par nodarbībām tiek veikta ar pārskaitījumu uz līguma rekvizītos norādīto kontu.

Līgumu slēgšanā, iespēju robežās lūdzam izmantot e-paraksta iespēju, lai mazinātu gan materiālo, gan laika resursu patēriņu.

Uzmanību! Mums ir interešu izglītības license - lai no VID atgūtu pārmaksāto IIN nodokli, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods un mūsu juridiskais nosaukums Nodibinājums Kustību lauks.

Nodarbības saturs:

Bērni no 3 - 5 gadiem - 1 h garas vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas un vingrošanas pamati, kustību spēles un rotaļas.

Bērni no 6 -10 gadiem: 1 h vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas, vingrošanas un dažādu sporta spēļu pamati (basketbols, tautasbumba, futbols, florbols u.c.).

Treneri: Edgars Šelders, Ervīns Lūsis, Kristiāna Zakarīte, Roberts Brikmanis.

Laipni lūgti pievienoties!

Nodarbību laiks

  • Otr., Cet.: 18:30 - 19:30

Kontakti

Adrese

Čiekurkalna 1. līnija 53, Rīga