Čiekurkalns / Teika - zālē

Nodarbību vieta un laiki:

Čiekurkalna filiālē nodarbības notiek telpās, Rīgas Čiekurkalna pamatskolas SPORTA ZĀLĒ, Čiekurkalna 1. līnijā 53.

Nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās. Sezona ilgs līdz 2023. gada 30. maijam.

Dalībnieku sadalījums pa grupām un laikiem:

Bērni no 3 - 5 gadu vecumam: otrdienās no 18:30 - 19:30 un ceturtdienās no 18:00 - 19:00;

Bērni no 6 - 12 gadu vecumam: otrdienās no 19:30 - 20:30 un ceturtdienās no 19:00 - 20:00*

*dalībnieki tiks dalīti 2 vecuma grupās, kas darbosies vienlaikus

 

Lai pieteiktos mūsu nodarbībām, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu zaļajā lauciņā "Pieteikties"!

Ja kādā no laikiem nav brīvu vietu, ir iespējams iestāties gaidītāju rindā. Sezonas laikā dalībnieku plāni mēdz mainīties un vietas atbrīvojas!

Saistībā ar Covid-19 un iespējamiem Valdības lēmumiem, sezonas laikā var notikt izmaiņas kas attiecas uz nodarbību apmeklējuma kārtību un drošības pasākumiem.

Nodarbībā nepieciešamais:  ūdens, ko padzerties - vēlams personalizētā pudelē.

 

Maksāšanas kārtība un līguma slēgšana: 

 

Maksa par nodarbībām ir 70,00 Eur mēnesī (vidēji 8 nodarbības). Ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 2 bērni, piemērojam 20% atlaidi (112 Eur), ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 3 bērni - 30% atlaide (147 Eur.)

Nodarbību maksas pārrēķins tiek veikts tikai gadījumos, ja dalībnieks kalendārā mēneša ietvaros saslimšanas dēļ neapmeklē 4 vai vairāk nodarbības. Tādos gadījumos fiksētais mēneša maksājums ir 40 Eur (vienam dalībniekam). Ģimenēm ar 2 vai vairāk bērrniem, slimošanas gadījumā pārrēķina kārtība ir atrunāta līgumā).

Tie kas apmeklē mūsu nodarbības pirmoreiz, ir iespēja 1 - 2 reizes izmēģināt. Ja izlemsiet turpināt pie mums sportot, tad slēgsim līgumu un veiksiet maksājumu saskaņā ar vienošanos. Ja neturpināsiet, tad par dažām izmēģinājuma nodarbībām nav jāmaksā. Maksa par nodarbībām tiek veikta ar pārskaitījumu uz līguma rekvizītos norādīto kontu.

Līgumu slēgšanā, iespēju robežās lūdzam izmantot e-paraksta iespēju, lai mazinātu gan materiālo, gan laika resursu patēriņu.

Uzmanību! Mums ir interešu izglītības license - lai no VID atgūtu pārmaksāto IIN nodokli, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods un mūsu juridiskais nosaukums Nodibinājums Kustību lauks.

Nodarbības saturs:

Bērni no 3 - 5 gadiem - 1 h garas vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas un vingrošanas pamati, kustību spēles un rotaļas.

Bērni no 6 -12 gadiem: 1 h vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas, vingrošanas un dažādu sporta spēļu pamati (basketbols, tautasbumba, futbols, florbols u.c.).

Treneri: Edgars Šelders, Ervīns Lūsis, Roberts Brikmanis, Kristiāna Zakarīte.

Laipni lūgti pievienoties!

Nodarbību laiks

  • Otr.: 18:30 - 19:30, Cet.: 18:00 - 19:00
  • O.: 19:30 - 20:30, C.: 19:00 - 20:00

Kontakti

Adrese

Čiekurkalna 1. līnija 53, Rīga