Āgenskalns / nenotiek

Uzmanību!

Līdz 2021./2022. mācību gada noslēgumam, Kustību lauka nodarbības Āgenskalna filiālē nenotiks. Informācija par nākamās sezonas iespējām būs pieejama augusta beigās.

Nodarbību apmeklējuma kārtība:

Epidemoloģiskās situācijas ierobežojumu dēļ, bērnu vecāki nedrīkst ienākt skolas telpās. Vecāki pavada bērnus līdz ieejai skolā, kur tos sagaida mūsu pedagogi. Viņi aizvedīs bērnus līdz garderobei un, ja nepieciešams, palīdzēs pārģērbties.

Lūgums savlaicīgi informēt bērnus par šo kārtību!

Saistībā ar Covid-19 un iespējamiem Valdības lēmumiem, sezonas laikā var notikt arī citas izmaiņas kas attiecas uz nodarbību apmeklējuma kārtību un drošības pasākumiem.

Paldies par sapratni un uz tikšanos!

 

Dalībnieku sadalījums pa vecuma grupām:

- vidējie bērni  (5 - 6 gadi),
- lielie bērni (7 - 11 gadi).

Nodarbību dienas un sākuma laiki:   5 - 11 gadi: PIRMDIEN un TREŠDIEN no 18:45 - 19:45.
 

Norises vieta: Āgenskalnā, Āgenskalna Valsts ģimnāzijā, Lavīzes ielā 2a.

 

Maksāšanas kārtība un līguma slēgšana: 

Maksa par nodarbībām ir 60,00 Eur mēnesī (vidēji 8 nodarbības). Ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 2 vai vairāk bērni, piemērojam 20% atlaidi (par 2 bērniem - 96 Eur)..

Gadījumos, ja bērns veselības apstākļu dēļ neapmeklē 4 vai vairāk nodarbības mēnesī un tiek uzrādīta ārsta zīme, tiek piemērota fiksētā mēneša maksa 35 Eur.

Tie kas apmeklē mūsu nodarbības pirmoreiz, ir iespēja 1 - 2 reizes izmēģināt. Ja izlemsiet turpināt pie mums sportot, tad slēgsim līgumu un veiksiet maksājumu saskaņā ar vienošanos. Ja neturpināsiet, tad par dažām izmēģinājuma nodarbībām nav jāmaksā. Maksa par nodarbībām tiek veikta ar pārskaitījumu uz līguma rekvizītos norādīto kontu.

Līgumu slēgšanā, iespēju robežās lūdzam izmantot e-paraksta iespēju, lai mazinātu gan materiālo, gan laika resursu patēriņu.

Uzmanību! Mums ir interešu izglītības license - lai no VID atgūtu pārmaksāto IIN nodokli, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods un mūsu juridiskais nosaukums Nodibinājums Kustību lauks.

Nodarbībā nepieciešamais:
Bērniem - īsais sporta tērps, sporta apavi (botas vai kedas), pudele negāzēta ūdens.

Nodarbības saturs:
Mazo bērnu grupa: 1 h garas vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas un vingrošanas pamati, kustību spēles un rotaļas.

Vidējo un lielo bērnu grupa: 1 h vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas, vingrošanas un dažādu sporta spēļu pamati (basketbols, rokasbumba, futbols, florbols u.c.).


Treneri: Reinis Znotiņš, Liene Seile.

 

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu!

Nodarbību laiks

  • Pirmd. un Trešd.: 18:45 - 19:45.

Kontakti

Adrese

Lavīzes iela 2a, Rīga