Teika / STADIONĀ - ārpus telpām

Teikas filiālē nodarbības notiek Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas STADIONĀ, Burtnieku ielā 34.

Nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās no 18:00 - 19:00 un no 19:00 - 20:00, kā arī pirmdienās un trešdienās no 18:00 - 19:00.

Nodarbību dalībnieki: bērni vecumā no 4 - 12 gadiem. Visiem vecumposmiem nodarbības notiek vienlaicīgi. Pirms nodarbības, atkarībā no atnākušo dalībnieku skaita, bērni tiek sadalīti pa vecuma grupām.

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu zaļajā lauciņā "Pieteikties"!

 

Nodarbību laiki:

PIRMDIENĀS un TREŠDIENĀS - sezona ilgs līdz 2022. gada 15. jūnijam.

no 18:00 - 19:00:  IR BRĪVAS VIETAS VISIEM VECUMIEM!

OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS - sezona ilgs līdz 2022. gada 16. jūnijam.

no 18:00 - 19:00:  IR BRĪVAS VIETAS VISIEM VECUMIEM!

no 19:00 - 20:00:  IR BRĪVAS VIETAS VISIEM VECUMIEM!

 

Ja kādā no laikiem nav brīvu vietu, ir iespējams iestāties gaidītāju rindā. Sezonas laikā dalībnieku plāni mēdz mainīties un vietas atbrīvojas!

Ievērojot visas epidemoloģiskās prasības, vienā grupā ar vienu treneri darbojas ne vairāk kā 20 dalībnieki, katra grupa savā, nodalītā sporta laukuma daļā.

Saistībā ar Covid-19 un iespējamiem Valdības lēmumiem, sezonas laikā var notikt arī citas izmaiņas kas attiecas uz nodarbību apmeklējuma kārtību un drošības pasākumiem.

 

Nodarbībā nepieciešamais: bērniem - laika apstākļiem atbilstošs apģērbs, kas pārāk neapgrūtina kustēties, pudele negāzēta ūdens (vēsakos laika apstākļos rekomendējam ūdeni vai tēju termokrūzēs vai termosos).

 

Maksāšanas kārtība un līguma slēgšana

Maksa par nodarbībām ir 60,00 Eur mēnesī (vidēji 8 nodarbības). Ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 2 bērni, piemērojam 20% atlaidi (96 Eur), ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 3 bērni - 30% atlaide (126 Eur.)

Nodarbību maksas pārrēķins tiek veikts tikai gadījumos, ja dalībnieks neapmeklē treniņus Covid saslimšanas vai Covid karantīnas dēļ. Tādos gadījumos fiksētais mēneša maksājums ir 35 Eur (viens dalībnieks).

Tie kas apmeklē mūsu nodarbības pirmoreiz, ir iespēja 1 - 2 reizes izmēģināt. Ja izlemsiet turpināt pie mums sportot, tad slēgsim līgumu un veiksiet maksājumu saskaņā ar vienošanos. Ja neturpināsiet, tad par dažām izmēģinājuma nodarbībām nav jāmaksā. Maksa par nodarbībām tiek veikta ar pārskaitījumu uz līguma rekvizītos norādīto kontu.

Līgumu slēgšanā, iespēju robežās lūdzam izmantot e-paraksta iespēju, lai mazinātu gan materiālo, gan laika resursu patēriņu.

Uzmanību! Mums ir interešu izglītības license - lai no VID atgūtu pārmaksāto IIN nodokli, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods un mūsu juridiskais nosaukums Nodibinājums Kustību lauks.

Nodarbības saturs:

Mazo bērnu grupa: 1 h garas vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas un vingrošanas pamati, kustību spēles un rotaļas.

Vidējo un lielo bērnu grupa: 1 h vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas, vingrošanas un dažādu sporta spēļu pamati (basketbols, tautasbumba, futbols, florbols u.c.).

Treneri: Edgars Šelders, Ervīns Lūsis, Gundega Immere, Roberts Brikmanis.

Laipni lūgti pievienoties!

Nodarbību laiks

  • O., C.: 18:00 - 19:00
  • O., C.: 19:00 - 20:00
  • P., Tr.: 18:00 - 19:00

Kontakti

Adrese

Burtnieku iela 34, Rīga