Garais vasaras treniņš Teikā

No 1. līdz 18. jūnijam katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 13:00 piedāvājam daudzpusīgas sportiskās aktivitātes sākumskolas bērniem un jauniešiem, kas notiks Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas stadionā, Burtnieku ielā 34.

Dalībnieki: bērni divās vecuma grupās - no 7 līdz 9 gadiem un no 10 līdz 13 gadiem.

Lai pieteiktos, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu zaļajā lauciņā "Pieteikties"!

Treniņu izmaksas:

1.  nedēļa:  1. - 4. jūnijs - 60 Eur

2.  nedēļa:  7. - 11. jūnijs - 75 Eur

3. nedēļa: 14. - 18. jūnijs - 75 Eur

*Ja Garo treniņu apmeklē divi bērni no vienas ģimenes, tiek piemērota 10% atlaide, ja trīs un vairāk bērni - 15%.

"Garā vasaras treniņa" mērķis ir vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošana un nostiprināšana, izmantojot dažādas intensitātes slodzi, piem. intervālu skrējiens paātrinātā tempā, izturības skrējiens vienmērīgā tempā u.c.
Nodarbību laikā dalībniekiem būs iespēja apgūt arī dāžadu sporta spēļu pamatus un katru dienu spēlēt šīs spēles Garā treniņa ietvaros aizraujošā kompānijā.

Garā treniņa programma: rītarosme, pamata vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbība, sporta spēļu pauze un noslēdzošā fiziskās sagatavotības nodarbība.

Dalībniekiem līdzi nepieciešams: ūdens pudele, lietus/vējjaka un garās bikses nedaudz vēsakiem laika apstākļiem.

Kā tiks organizēts treniņš lietus apstākļos?

Kopš oktobra 2x nedēļā organizējot ārā treniņus, lietus dēļ bijām spiesti atcelt tikai vienu nodarbību. Tomēr rēķinamies, ka laika apstākļi var patraucēt nodarbību norisei. Garā treniņa norise lietus laikā:

1) Ja būs neliels, smidzinošs lietus nodarbība notiks, tāpēc bērniem būs nepieciešamas lietus vējjakas;

2) ja treniņa laikā uznāks spēcīga, bet īsa lietusgāze, bērni varēs patverties zem speciāli ierīkotas teltsveida nojumes;

3) ja iepriekšējā vakarā būs paredzams, ka nākamajā dienā sagaidāms stiprs un ilgstošs lietus, tad rīkosimies pēc situācijas - nodarbības sākums var tikt pārcelts vēlāk uz pēcpusdienu, piem. uz plkst. 13, 14, bet, ja nodarbība konkrētajā dienā vispār nevarēs notikt, pastāv iespēja to pārcelt uz nākamo nedēļu. Ja nodarbība tiek pārcelta/atcelta, bet dalībnieks to nevar apmeklēt citā laikā vai dienā, tad nauda par šo nodarbību tiks atgriezta.

Nodarbības vadīs mūsu pieredzējušākie treneri, kas  jau vairākus gadus vada iknedēļas VFS nodarbības un vasaras sporta nometnes - Ervīns Lūsis, Gundega Immere, Edgars Šelders.

Atpakaļ

Kontakti

29454455 Andris