Garais vasaras treniņš Torņkalnā

2022. gada vasarā no 6. līdz 17. jūnijam katru darba dienu no plkst. 10:00 līdz 13:00 piedāvājam daudzpusīgas sportiskās aktivitātes sākumskolas bērniem un jauniešiem, kas notiks Rīgas Angļu ģimnāzijas stadionā, Zvārdes ielā 1, Torņkalnā!

Dalībnieki: bērni divās vecuma grupās - no 7 līdz 9 gadiem un no 10 līdz 13 gadiem.

Lai pieteiktos, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu zaļajā lauciņā "Pieteikties"!

Treniņu izmaksas:

1.  nedēļa:  6. - 10. jūnijs - 75 Eur

2.  nedēļa:  13. - 17. jūnijs - 75 Eur

*Ja Garo treniņu apmeklē 2 nedēļas divi bērni no vienas ģimenes, tiek piemērota 10% atlaide, ja trīs un vairāk bērni - 15%.

"Garā vasaras treniņa" mērķis ir vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošana un nostiprināšana, izmantojot dažādas intensitātes slodzi, piem. intervālu skrējiens paātrinātā tempā, izturības skrējiens vienmērīgā tempā u.c.

Nodarbību laikā dalībniekiem būs iespēja apgūt arī dāžadu sporta spēļu pamatus un katru dienu spēlēt šīs spēles Garā treniņa ietvaros aizraujošā kompānijā.

Garā treniņa programma: rītarosme, pamata vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbība, sporta spēļu pauze un noslēdzošā fiziskās sagatavotības nodarbība.

Dalībniekiem līdzi nepieciešams: ūdens pudele, kāda uzkoda, piemēram, banāns vai graudu batoniņš, lietus/vējjaka un garās bikses nedaudz vēsākiem laika apstākļiem.

Kā tiks organizēts treniņš lietus apstākļos?

Rēķinamies, ka arī vasarā laika apstākļi var patraucēt nodarbību norisei. Garā treniņa norise lietus laikā:

1) Ja būs neliels, smidzinošs lietus nodarbība notiks, tāpēc bērniem būs nepieciešamas lietus vējjakas;

2) ja iepriekšējā vakarā būs paredzams, ka nākamajā dienā sagaidāms stiprs un ilgstošs lietus, tad rīkosimies pēc situācijas - nodarbības sākums var tikt pārcelts vēlāk uz pēcpusdienu, piem. uz plkst. 13, 14, bet, ja nodarbība konkrētajā dienā vispār nevarēs notikt, maksa par šo nodarbību tiks atgriezta.

Treneri:

Harolds Kavinskis, Liene Seile

Uz tikšanos!

 

 

 

 

Atpakaļ

Kontakti

Ilze Janševica: ilze.jansevica@kustibulauks.lv, t. 29423666