Teika

Uzmanību!

Saskaņā ar Valdības lēmumu par interešu izglītības norises apturēšanu, Kustību lauka nodarbības nenotiks laika posmā no 17. oktobra līdz 6. novembrim. Par turpmāko darbību informēsim līdz ar jauniem Valdības paziņojumiem.

Lai kustīgs rudens un uz drīzu tikšanos!

Nodarbību apmeklējuma kārtība:

Epidemoloģiskās situācijas ierobežojumu dēļ, bērnu vecāki šobrīd nedrīkst ienākt skolas telpās. Lai atvieglotu adaptēšanos mazākajiem dalībniekiem, pirmajā nodarbību stundā no 18:30 - 19:30 vecākiem pirmās 2 nedēļās no nodarbību uzsākšanas ir atļauts pavadīt bērnu līdz sporta zāles durvīm un tur pat foajē palīdzēt pārģerbties. Ienākot skolā, vecākiem OBLIGĀTI nepieciešama maska! Mūsu pedagogi visus dalībniekus sagaidīs pie sporta zāles durvīm un aizvedīs līdz ģērbtuvei.

Lūgums savlaicīgi informēt bērnus par šo kārtību!

Saistībā ar Covid-19 un iespējamiem Valdības lēmumiem, sezonas laikā var notikt arī citas izmaiņas kas attiecas uz nodarbību apmeklējuma kārtību un drošības pasākumiem.

 

Sadalījums pa vecuma grupām un nodarbību laiki:

- mazie bērni (4 - 5 gadi): OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS no 18:30 - 19:30;  
- vidējie bērni (5 - 6 gadi): OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS no 19:30 - 20:30;  
- lielie bērni (7 - 11 gadi):: OTRDIENĀS un CETURTDIENĀS no 19:30 - 20:30.

 

Maksāšanas kārtība un līguma slēgšana

Maksa par nodarbībām ir 60,00 Eur mēnesī (vidēji 8 nodarbības). Ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 2 vai vairāk bērni, piemērojam 20% atlaidi (par 2 bērniem - 96 Eur)..

Gadījumos, ja bērns veselības apstākļu dēļ neapmeklē 4 vai vairāk nodarbības mēnesī un tiek uzrādīta ārsta zīme, tiek piemērota fiksētā mēneša maksa 35 Eur.

Tie kas apmeklē mūsu nodarbības pirmoreiz, ir iespēja 1 - 2 reizes izmēģināt. Ja izlemsiet turpināt pie mums sportot, tad slēgsim līgumu un veiksiet maksājumu saskaņā ar vienošanos. Ja neturpināsiet, tad par dažām izmēģinājuma nodarbībām nav jāmaksā. Maksa par nodarbībām tiek veikta ar pārskaitījumu uz līguma rekvizītos norādīto kontu.

Līgumu slēgšanā, iespēju robežās lūdzam izmantot e-paraksta iespēju, lai mazinātu gan materiālo, gan laika resursu patēriņu.

Uzmanību! Mums ir interešu izglītības license - lai no VID atgūtu pārmaksāto IIN nodokli, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods un mūsu juridiskais nosaukums Nodibinājums Kustību lauks.

Nodarbībā nepieciešamais: bērniem - īsais sporta tērps, sporta apavi (botas vai kedas), pudele negāzēta ūdens.

Nodarbības saturs:

Mazo bērnu grupa: 1 h garas vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas un vingrošanas pamati, kustību spēles un rotaļas.

Vidējo un lielo bērnu grupa: 1 h vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas, vingrošanas un dažādu sporta spēļu pamati (basketbols, rokasbumba, futbols, florbols u.c.).

Treneri: Edgars Šelders, Ervīns Lūsis, Liene Seile.

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu!

Nodarbību laiks

Otr. un Cet.: 18:30 un 19:30

Kontakti

Adrese

Aizkraukles iela 14, Rīga